Baskı Kalıpları

Baskı, Bir şeklin metnin grafiğin ya da resimlerin gerçeğine en yakın bir biçimde değişik bir seviye üstünde çoğaltılması ve süratli aktarılması prosedürü olarak tanım edilebilmektedir. En çok sarfedilen baskı çeşitleri değişiklikliğe uğramaz ile birlikte en başında, Tipo, flekso, ofset, tifdruk, serigrafi olarak bilinmektedir. Flekso baskı türü son 10 sene ortamında gerektiğince büyük ilerlemeler kaydetmiştir. Yapmış olduğumuz baskılar ile gerektiğince kaliteli işler çıkarmaktayız. Baskı konusu ile ilgili da hizmet veren firmamız baskı niteliğini en iyi civarda kullanmaktadır. Yapılacak olan baskının türünün değişikliğine göre niteliği de değişiklikliğe uğramaztedir. Kaliteli bir baskı amacıyla doğru adrestesiniz. Her vakit müşteri memnuniyetimiz evvelce gelmektedir.

En Yaygın Kullanılan Baskı Türleri

Baskı teknikleri ve terimleri gerektiğince fazladır. Düz baskı, çukur baskı, yüksek baskı elek baskıdır. Bütün baskı tipleri kendi içlerinde rengine ve orijinalliğine göre değişiklikliğe uğramaztedir. Kullanmış olduğumuz malzeme niteliği ile vermiş olduğumuz hizmet eş değerdir.

Baskı Kalıbı Nedir?

Baskı teknikleri basıldıkları kalıba göre isim almaktadırlar. Birçok baskı çeşidi olmasından ötürü her birinin ismi de değişik bir şekilde karşımıza çıkmaktadır. Baskı kalıpları gereksinim tarafında isimleri meydana çıkmıştır. Kullanmış olduğumuz baskı kalıpları bugünümüzde son sürümler olup çıkarmış oldukları işlerin niteliği ile birinci sırada yer almaktadır. Baskı kalıplarımız ile çoğu şahıs matbaa pazarında geliştirmiştir.

Baskı Kalıplarımız Nelerdir?

supra b200 ctcp ve supra ctp termal olmak üzere iki adet kaliteli baskı çeşitlerimiz yer almaktadır. Uygun depolama koşullarına uyduğunuz takdirde 12 ay süresince saklama imkânına sahipsiniz. Mevcut olan kalıpların paketlenmesi ebadına göre değişiklikliğe uğramaztedir. Işık geçirmeyen paketlere sarılarak paketlenmektedir. Paketin ebatı, kalıp ebadına göre değişir. Maksimum ağırlığı değişiklikliğe uğramaztedir. Her probleminiz amacıyla bize ulaşmanız mümkündür.

Yapılan her baskı kalıbı amacıyla bizden destek alabilirsiniz. Ürünlerimizin sonuna kadar gerisinde olup, alacağınız her ürün size özel fiyat seçenekleri ile sitemizde yer almaktadır. Kendinize özel öneri iste butonuna sağ kısımdan faydalanabilirsiniz. Baskı kalıplarımız gibi en yüksek nitelikte olan mürekkeplerimize ve başka ürünlerimize de bir tık ile ulaşmanız mümkündür.

Tıkla WhatsApp'tan Yaz