Martı Matbaa olarak; iklimlendirme pazarında etkinlik gösterdiğimiz günden bu yana, yenilikçi, çevrevi ve müşteri merkezli hizmet anlayışımızla kaliteli ürün üretmeyi ilke edinerek,müşterilerimizle sevgi ve saygı çerçevesi ortamında karşılıklı değer yaratan işbirlikleri kurmayı benimseriz.

 

Sektörün Matbaa şirketi olarak müşteri taleplerini açık, şeffaf, hızlı, itimat verici ve müşteri merkezli bir şekilde çözmeyi taahhüt ederiz.
Müşteri taleplerini daima kaliteli hizmet sunma anlayışımızla ele alırız. Müşterilerimizden şikayet aldığımız halde her şikayeti objektif, itinalı ve dikkatli bir şekilde inceler ve bu araştırma neticesinde çözüm sunarız.Şikayet ve öneriler paralelinde de kalıcı iyileştirmeleri sistem ve süreçlerimizde uygularız.


Çalışanların katılımcılığını, paylaşımcılığını, yaratıcılığını destekleyerek, kendilerini ifade edebilecekleri ve sıksık kendilerini geliştirebilecekleri ortamlar sağlarız.


İstekleri ele alma süreci siyaset ve hedefleri oluşturulurken meşru ve mevzuata dayalı şartlara (BTK, Sanayi ve Ticaret Bakanlığı vb.), müşteri beklentilerine uyar, çalışanların bildirimlerini öneme alarak ilerleriz.


Martı Matbaa müşteri talepleri ve şikayet idare süreci ve sarfedilen sistemleri, gelişime açık alanların belirleme edilmesi ve verimliliğin arttırılması amacıyla derli toplu olarak gözden geçirir, etkinlikleri rapor eder ve sıksık iyileştiririz.

Tıkla WhatsApp'tan Yaz